Skip to main content
studio projektowania wnętrz

Black Flamingo

Black Flamingo to studio projektowania wnętrz założone przez Małgorzatę Mulicz i Annę Zając. Nasza pracownia działa od początku 2022 roku, jednak obie pracujemy w branży już od kilku lat.

Połączyłyśmy siły, aby realizować marzenia mieszkaniowe naszych klientów. Tak powstało Black Flamingo - marka, która łączy w sobie nutkę elegancji z radością, jaką daje mądrze urządzone wnętrze.

Projektant

Małgorzata Mulicz

Małgosia to specjalistka od barwnych rozwiązań i fantazyjnych deseni. Uwielbia wprowadzać piękne tapety i tkaniny do projektowanych wnętrz.

Projektant

Anna Imielińska

Ania lubi, kiedy wszystko gra. Być może zostało jej to z czasów, kiedy pracowała na budowie, bo z wykształcenia jest inżynierem budownictwa. Jest też zapaloną entuzjastką przyrody, sztuki i ciekawych form.

Cel działalności

Indywidualizm &
funkcjonalność

Bardzo ważny jest dla nas aspekt wizualny projektowanej przestrzeni, zawsze silnie powiązany ze stylem życia i osobowością mieszkańców. Dzięki temu możemy zaproponować nie tylko najbardziej komfortowe rozwiązania funkcjonalne, ale również sprawić, by klienci doskonale czuli się w swoim domu.

Kochamy nowoczesną klasykę, wzbogaconą zaskakującymi, a nawet odrobinę zabawnymi designerskimi elementami. Chcemy, żeby wzbogacały otoczenie użytkowników i dawały im radość.